NASZA FIRMA

votre magasin


PROFIL FIRMY

Sukces klienta to nasz główny cel i siła, która napędza każde z naszych działań
Specjalizujemy się w dostarczaniu przez Internet niestandardowych usług w zakresie druku czasopism, dużych formatów, wydruków tkaninowych i innych. Nasz e-commerce jest największy we Francji i jeden z największych w Europie. Zapewniamy naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie drukowania w szybki i łatwy sposób, a także szeroki katalog produktów. Numerifives to e-commerce. Ta obecność online każdego dnia, z naszej siedziby, z pasją i talentem do przetwarzania i generowania 1000 zamówień dziennie.

Z biegiem lat zbudowaliśmy dobrze naoliwioną maszynę, która pozwala nam oferować naszym klientom usługi wysokiej jakości z czasem dostawy od 48h. Każdy z naszych produktów można spersonalizować, dając użytkownikowi pełną swobodę w dostosowywaniu jego zamówienia.

WEB TO PRINT

Zawsze szukamy najlepszych usług poligraficznych i rozwiązań, aby zadowolić naszych klientów
Od samego początku robiliśmy wszystko, aby zaoferować coś więcej niż tylko wrażenie. Do chwili obecnej oferujemy pełną i profesjonalną obsługę, której celem jest wspieranie projektów komunikacyjnych naszych klientów, niezależnie od ich działalności.

JAKOŚĆ
Drukujemy w procesie czterokolorowym w bardzo wysokiej rozdzielczości i starannie dobieramy naszych dostawców, aby zaoferować Ci najlepsze materiały do ​​twoich projektów.

KONKURENCYJNOŚĆ
Dlaczego nasze ceny są tak niskie? Wierzymy w innowacje i regularnie inwestujemy w technologię i nowe maszyny: dzięki temu możemy drukować duże ilości w najlepszych cenach.

DOSTAWA W CIĄGU 48 GODZIN
Czy spieszysz się? Możesz wybrać datę dostawy najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom, od 48h.

NIESTANDARDOWY NADAWCA
Jeśli chcesz dostarczyć zamówienie bezpośrednio do klientów, możesz wybrać opcję bezpłatnego anonimowego pakietu i dostosować dane nadawcy.

Zapewniamy prostą procedurę zakupu, podczas której użytkownik znajduje duży margines dostosowania, zaczynając od katalogu aż do dostawy. Dzięki przemyślanemu i przemyślanemu zarządzaniu produkcją gwarantujemy również szybką obsługę i wysoką jakość produktu w dobrej cenie.

Nasze wzorce produktÓw

 
boulanger
Ikea
Carrefour
Flunch