WSPARCIE

JAKOŚĆ HD NA WSZYSTKICH WYŚWIETLENIACH
Nasze wrażenia są w HD.
WERYFIKACJA PLIKÓW.
Bezpieczeństwo dodatkowo, że oferujemy za darmo. Twoje pliki są poddawane automatycznej i bezpłatnej podstawowej kontroli, aby zapewnić jego adekwatność z określonymi parametrami, takimi jak wymiary dokumentu, rozdzielczość, stosowanie kolorów Pantone, obecność uszkodzonych czcionek i weryfikacji korespondencji między Liczba stron wymaganych przy wejściu do polecenia i odebranego pliku.
WERYFIKACJA PLIKÓW PRZEZ OPERATORA
Chcesz mieć 100% pewności, że plik jest odpowiednio przygotowany i nie powoduje żadnego problemu drukowania? Wybierz sprawdzenie pliku przez operatora, jeden z naszych grafików będzie osobiście kontroluje, jeśli plik jest poprawny i sygnalizuje wszelkie błędy (utracone tło, orientacja pdf, fałdy itp.).
WSPARCIE
Doradzamy Ci i pomagamy w trakcie wszystkich kroków zamówienia przez wykwalifikowanych i oddanych operatorów. Niezależnie od potrzeb, jesteśmy gotowi pomóc i zaspokoić Twoje wymagania jak najszybciej przez e-mail, telefon, czat i sieci społecznościowe. Ponadto automatycznie sprawdzamy i uwalniamy dokładność podstawowych ustawień plików.
MOŻESZ ANULOWAĆ ZAMÓWIENIE ZA POMOCĄ KILKU KLIKNIĘĆ NA PRZESTRZENI OSOBISTEJ
Jeśli wybrałeś zaliczkę (niebieska karta, paypal itpal), możesz anulować zamówienie tak długo, jak nie zostanie wykonana płatność. W przypadku innych środków płatności nie można anulować zamówienia.

NASZE WZORCE PRODUKTÓW

 
boulanger
Ikea
Carrefour
Flunch